7/16 Hex Dr. Adaptor 3/8 Square Length 75mm Pin type
| Input Drive Size: | 7/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 100mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 75mm |
Original: $24.14
-65%$24.14
$8.45

Description
| Input Drive Size: | 7/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 100mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 75mm |




















