7/16 Hex Dr. Bit 4mm Hex Length 150mm
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 4mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $21.30
-65%$21.30
$7.46

Description
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 4mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| L Size: | 150mm |
























