7/16 Hex Dr. Bit XZN M6 Triple Square Length 150mm
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M6 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6.2mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $26.02
-65%$26.02
$9.11

Description
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M6 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6.2mm |
| L Size: | 150mm |
























