3/8 Sq. Dr. Impact TORX® E14 Socket w/ Magnet
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | TORX Socket with Magnet |
| Output Size: | E14 |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17.2mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $41.31
-65%$41.31
$14.46

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | TORX Socket with Magnet |
| Output Size: | E14 |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17.2mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 32mm |
























