3/8 Sq. Dr. Socket 27mm 6 point Length 24mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 24mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 36.5mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 24mm |
Original: $37.25
-65%$37.25
$13.04

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 24mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 36.5mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 24mm |






















