✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Quick Spinner 3/8 Square Length 25.5mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25.5mm |
| Type: | Quick Spinner |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 30.5 mm |
| L Size: | 25.5mm |
$7.75
Original: $22.14
-65%3/8 Sq. Dr. Quick Spinner 3/8 Square Length 25.5mm—
$22.14
$7.75

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25.5mm |
| Type: | Quick Spinner |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 30.5 mm |
| L Size: | 25.5mm |







