3/8 Sq. Dr. Bit Socket 8mm Square Length 28mm For Drain Plug Magnet / Outer Hex 17mm
| Type | Drain Plug Socket w/ Magnet |
| Drive Size | 3/8" Square Drive |
| Output Size | 8mm |
| Output Type | Square |
| Length | 28mm |
| Outer Hex | 17mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 28mm |


Description
| Type | Drain Plug Socket w/ Magnet |
| Drive Size | 3/8" Square Drive |
| Output Size | 8mm |
| Output Type | Square |
| Length | 28mm |
| Outer Hex | 17mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 28mm |






















