✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8" 12 Piece Long Bit Socket Set in Foam - Hex, TORX®, Spline
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Foam Length: | 377mm |
| Foam Width: | 127mm |
| Foam Thickness: | 30mm |
| Foam Color: | Select Below |
| Includes: | Don't need complete set? Click here to buy items individually |
| 3010M.100 Long Inhex Bit Sockets: | 5, 6, 7, 8 |
| 3020.100 Long XZN Bit Sockets: | M6, M8, M10, M12 |
| 3025.100R TORX Bit Sockets: | T40, T45, T50, T55 |
| Foam Insert: | W127xL377xT30mm |
Select Color
From $260.85
3/8" 12 Piece Long Bit Socket Set in Foam - Hex, TORX®, Spline—
$260.85





Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Foam Length: | 377mm |
| Foam Width: | 127mm |
| Foam Thickness: | 30mm |
| Foam Color: | Select Below |
| Includes: | Don't need complete set? Click here to buy items individually |
| 3010M.100 Long Inhex Bit Sockets: | 5, 6, 7, 8 |
| 3020.100 Long XZN Bit Sockets: | M6, M8, M10, M12 |
| 3025.100R TORX Bit Sockets: | T40, T45, T50, T55 |
| Foam Insert: | W127xL377xT30mm |




















