3/4 Sq. Dr. TORX® T70 Bit Socket - Length 76mm


| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 86mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T70 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 86mm |

Original: $67.70
-65%$67.70
$23.70

Description


| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 86mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T70 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 86mm |






















