1 Sq. Dr. Socket 4 6 point Length 105mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 105mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 137.8mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 46mm |
| L Size: | 105mm |
Original: $844.61
-65%$844.61
$295.61

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 105mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 137.8mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 46mm |
| L Size: | 105mm |
























