1/2 Sq. Dr. Socket 19mm 12 point Length 38mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.6mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $13.16
-65%$13.16
$4.61

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.6mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |
























