1/2 Sq. Dr. Socket 14mm 12 point Length 37mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $12.29
-65%$12.29
$4.30

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 37mm |
























