1/2 Sq. Dr. Socket 12mm 12 point Length 37mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17.8mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $11.57
-65%$11.57
$4.05

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 17.8mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 37mm |
























