1/4 Sq. Dr. Short NUT GRIP® Socket - 6 mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 18mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Opening: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 10.2mm |
| D2 Size: | 11.2mm |
| H Size: | 3.5mm |
| L Size: | 17mm |

Original: $18.24
-65%$18.24
$6.38

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 18mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Opening: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 10.2mm |
| D2 Size: | 11.2mm |
| H Size: | 3.5mm |
| L Size: | 17mm |























