✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Z-Series 1/4" Sq. Dr. Socket and Accessories Set Metric in Foam - 17 Pieces
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Foam Length: | 377mm |
| Foam Width: | 127mm |
| Foam Thickness: | 30mm |
| Foam Color: | Select Below |
| Includes: | Don't need the entire set? Click here to order items individually. |
| 2400MZ Z-Series 6 Point Sockets: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14mm |
| 2760Z-50 | 50mm Extension Bar |
| 2760Z-100 | 100mm Extension Bar |
| 2760Z-150 | 150mm Extension Bar |
| 2771Z | Universal Joint |
| 2726Z | Flex Head Reversible Ratchet |
| Foam Insert: | W127xL377x30mm |
Select Color
From $108.01
Original: $308.61
-65%Z-Series 1/4" Sq. Dr. Socket and Accessories Set Metric in Foam - 17 Pieces—
$308.61
$108.01




Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Foam Length: | 377mm |
| Foam Width: | 127mm |
| Foam Thickness: | 30mm |
| Foam Color: | Select Below |
| Includes: | Don't need the entire set? Click here to order items individually. |
| 2400MZ Z-Series 6 Point Sockets: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14mm |
| 2760Z-50 | 50mm Extension Bar |
| 2760Z-100 | 100mm Extension Bar |
| 2760Z-150 | 150mm Extension Bar |
| 2771Z | Universal Joint |
| 2726Z | Flex Head Reversible Ratchet |
| Foam Insert: | W127xL377x30mm |




















