1/2 Sq. Dr. Universal Socket 21mm 12 point Length 72mm

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 72mm |



Description

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 72mm |

























