1/2 Sq. Dr. Bit Holder 7/16 For 183 series Length 46mm Locking Quick Release
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | Impact Bit Holder (Quick Release) |
| Output Size: | 7/16" |
| Quick Release: | Yes |
| Opening: | For 183 Series |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.9mm |
| D2 Size: | 25mm |
| L Size: | 46mm |
Original: $68.23
-65%$68.23
$23.88

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | Impact Bit Holder (Quick Release) |
| Output Size: | 7/16" |
| Quick Release: | Yes |
| Opening: | For 183 Series |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.9mm |
| D2 Size: | 25mm |
| L Size: | 46mm |






















