1/2 Sq. Dr. Die Holder 50mm Length 105mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 105mm |
| Type: | Die Holder |
| Output Size: | 50mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| A Size: | 85mm |
| D Size: | 60mm |
| d Size: | 30mm |
| H1 Size: | 16mm |
| H2 Size: | 27mm |
| L Size: | 105mm |
Original: $155.30
-65%$155.30
$54.36

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 105mm |
| Type: | Die Holder |
| Output Size: | 50mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| A Size: | 85mm |
| D Size: | 60mm |
| d Size: | 30mm |
| H1 Size: | 16mm |
| H2 Size: | 27mm |
| L Size: | 105mm |
























