1/2" Sq. Dr. 6 Point 200mm Length Extension Socket in 12mm w/ Magnet
| Type | Extension Socket |
| Output Size | 12mm |
| Output Type | 6 Point |
| Drive Size | 1/2" |
| Drive Type | Square |
Dimensions - refer to diagram
| D1 (mm) | 19.5 |
| D2 (mm) | 25 |
| H (mm) | 5.6 |
| L (mm) | 200 |
| Weight (grams) | 254 |
Original: $99.33
-65%$99.33
$34.77

Description
| Type | Extension Socket |
| Output Size | 12mm |
| Output Type | 6 Point |
| Drive Size | 1/2" |
| Drive Type | Square |
Dimensions - refer to diagram
| D1 (mm) | 19.5 |
| D2 (mm) | 25 |
| H (mm) | 5.6 |
| L (mm) | 200 |
| Weight (grams) | 254 |






















