1/2 Sq. Dr. Universal Socket 7/16 12 point Length 65mm

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 7/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 65mm |

Original: $47.83
-65%$47.83
$16.74

Description

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 7/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 65mm |

























