✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2" Sq. Dr. Socket Set Metric in Foam - 24 Pieces
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Foam Length: | 377mm |
| Foam Width: | 458mm |
| Foam Thickness: | 30mm |
| Foam Color: | Select Below |
| Includes: | Don't need the entire set? Click here to order items individually |
| 4400M 6 Point Sockets: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28 , 30, 32mm |
| 4760Z-125 | Z-Series 125mm Extension Bar |
| 4760Z-250 | Z-Series 250mm Extension Bar |
| 4752J | Reversible Ratchet |
| 4785 | T Handle |
| 4770 | Universal Joint |
| Foam Insert | W458xL377xT30mm |
Select Color
From $499.91
1/2" Sq. Dr. Socket Set Metric in Foam - 24 Pieces—
$499.91





Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Foam Length: | 377mm |
| Foam Width: | 458mm |
| Foam Thickness: | 30mm |
| Foam Color: | Select Below |
| Includes: | Don't need the entire set? Click here to order items individually |
| 4400M 6 Point Sockets: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28 , 30, 32mm |
| 4760Z-125 | Z-Series 125mm Extension Bar |
| 4760Z-250 | Z-Series 250mm Extension Bar |
| 4752J | Reversible Ratchet |
| 4785 | T Handle |
| 4770 | Universal Joint |
| Foam Insert | W458xL377xT30mm |


















